Karlstad

Rådalsvägen 2
653 50 Karlstad

Hitta hit

Örebro

Verkstadsgatan 8
702 27 Örebro

Hitta hit

Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.

Ledningsgruppen

per-kontakt
Per Karlsson

VD Arnessonskoncernen
070 – 575 44 99
per@arnessons.se

anna-kontakt
Anna Dahlgren

Kalkyl och ekonomi

erik-kontakt
Erik Olsson
mario-kontakt
Mario Larsson
johanna-kontakt
Johanna Nyrén

Löneadministratör/ekonomi
076 -105 29 97
johanna.nyren@arnessons.se

Organisation Karlstad

bekim-kontakt
Bekim Dedaj
daniel-l-kontakt
Daniel Lindfors

Produktionsledare Betong/Rivning
070 – 650 95 13
daniel.lindfors@arnessons.se

glen-kontakt
Glenn Jarleskog
andreas-kontakt
Andreas Björe

Produktionsledare Betong/Rivning
072 – 230 29 04
andreas.bjore@arnessons.se

henrik-kontakt
Henrik Duensing

Produktionsledare Betong/Rivning
0554-78 55 97
henrik.duensing@arnessons.se

Mattias Wåhlin 2
Mattias Wåhlin

Platschef – MSRD
073 – 389 09 23
mattias@msrd.se

Kim Haster MSRD_567
Kim Haster

Produktionsledare – MSRD
076 – 136 55 65
kim@msrd.se

Organisation Örebro

robert-kontakt
Robert Sternoff

Produktionsledare Sanering
0766 -11 45 88
robert.sternoff@arnessons.se

jonny-kontakt
Jonny Wennegard
daniel-v-kontakt
Daniel Viktorsson
anders-kontakt
Anders Nilsson
dennis-kontakt
Dennis Sjöö

Arbetsledare Håltagning/Betong/Rivning
072 – 227 26 70
dennis.sjoo@arnessons.se

andreas-kontakt
Andreas Björe

Produktionsledare Betong/Rivning
072 – 230 29 04
andreas.bjore@arnessons.se

20200615-Lekana-Port-WEBB-1-350x455_SV
Christoffer Nyström

Har du en förfrågan eller bara frågor?

Hör av dig till oss så återkommer vi.
Det här vill jag ha hjälp med:
Kontaktuppgifter: